Polityka prywatności

Polityka prywatności


Przeglądając, robiąc zakupy lub wypowiadając się w sklepie dolandia.pl należącym do firmy For-Plast akceptują Państwo zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie.
.
Wszystkie materiały zdjęciowe i opisy wyrobów są własnością firmy For-Plast . Kopiowanie ich i używanie tych materiałów do celów komercyjnych bez zgody właściciela sklepu dolandia.pl jest zabronione .
.
1. W czasie korzystania ze sklepu "dolandia.pl" mogą być Państwo poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych. Zawsze jest to związane albo z wyrażoną przez Państwa chęcią zapisania się do Newslettera, albo z utworzeniem nieobowiązkowego konta sklepowego (zalogowaniem się do niego).
.
2. Aby złożyć zamówienie w sklepie "dolandia.pl " , możecie Państwo założyć sobie konto sklepowe . Przypisywane będą do niego wszystkie Państwa zamówienia.. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze sprawniej obsługiwać Państwa i będziemy mogli bezpiecznie wysłać przesyłkę, a Państwo mogą korzystać z okresowych promocji i okazji dla stałych i zarejestrowanych klientów .Jeśli zechcecie , możecie Państwo otrzymywać informacje o nowościach i promocjach .
.
3. Nieobowiązkowa rejestracja jest równoznaczna ze zgodą na otrzymywanie powiadomień o nowościach i promocjach w sklepie dolandia.pl .Klient w każdej chwili może zrezygnować z otrzymywania takich wiadomości - informacja o tym na końcu każdej wiadomości.
.
4. Wszystkie podane przez Państwa informacje pozostają bezpieczne w naszej bazie danych. Nie ma do niej dostępu nikt niepowołany; jest ona dobrze zabezpieczona.
Nigdy nie przekazujemy tych danych osobom trzecim, nigdy też nie wykorzystujemy ich do innych celów niż te bezpośrednio związane ze sklepem, czyli realizacji zamówień lub wysyłania newslettera.
Możecie Państwo być pewni, że podane informacje są bezpieczne. Dostęp do nich posiada tylko właściciel firmy i osoba odpowiedzialna za sklep .
.
5. Dokonanie jakiegokolwiek zakupu wymaga podania w odpowiednim formularzu pełnych danych adresowych. Wszystkie pola są obowiązkowe. Podane dane zostaną wykorzystane TYLKO do dostarczenia zamówionej przesyłki.

6. Dajemy możliwość modyfikacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

7. Każdy z Użytkowników, który założył konto sklepowe, może w dowolnym czasie poprosić o jego usunięcie. Konto zostanie skasowane natychmiast lub po zrealizowaniu zamówień do niego przypisanych. Wszystkie dane zostaną skasowane, usunięty zostanie również e-mail z naszej bazy danych.
Odtworzenie takiego konta nie będzie możliwe; Klient będzie musiał ponownie je założyć i wprowadzić wszystkie dane.

8. Komentarze umieszczane przez Klientów pod produktami oraz będące oceną sklepu (również wysłane na adres e-mail sklepu) stają się własnością firmy For-Plast i mogą zostać użyte w takiej formie, lub skróconej, do promocji sklepu lub produktów w nim się znajdujących.
Komentarze takie oczywiście nigdy nie będą podpisane pełnym imieniem i nazwiskiem, chyba że Klient wyraził na to zgodę. Zobowiązujemy się również nie przeinaczać komentarzy i nie stosować ich w innym kontekście lub do promocji innego produktu, niż było to intencją Autora.

9. Zapewniamy ścisłe przestrzeganie Ustawy z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883.

10. Firma For-Plast zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego dokumentu. Użytkowników sklepu "dolandia.pl" obowiązuje aktualna Polityka Prywatności, dostępna na stronach sklepu.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub propozycje związane z naszą Polityką Prywatności, będziemy bardzo wdzięczni za kontakt pod adresem sklep@dolandia.pl.
.

Aktualizacja dnia : 08.11.2009.

 

 logo dolandiaSklep internetowy Dolandia.pl, Opoczno ul. Piotrkowska 3b,  tel. 515 264 963,  e-mail: sklep@dolandia.pl

Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 16.00

        Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego: Opoczno ul. Piotrkowska 3b ( obok ronda ) . Sklep jest czynny w godzinach 8.00 do 17.00, w soboty pracujemy w godzinach 9.00 do 13.00

platnosci

Sklep internetowy Shoper.pl

Sklep internetowy Shoper.pl