Monidło czy fotoobraz – na co się zdecydować?

Rodzinne fotografie przypominają o najważniejszych i najbardziej radosnych momentach w naszym życiu. Odkąd na rynek wkroczyła fotografia cyfrowa, wiele osób nie drukuje swoich zdjęć z wakacji i ważnych rodzinnych uroczystości, tylko przechowuje je na nośnikach cyfrowych. Warto zastanowić się jednak nad możliwością wydrukowania zdjęcia lub zrobienia z niego monidła, które można będzie powiesić na ścianie w salonie, czy sypialni. Wśród dostępnego asortymentu są też kubki ze zdjęciami, poszewki na poduszki oraz koszulki.

Obraz ze zdjęcia

Ładne zdjęcie w dobrej rozdzielczości można z powodzeniem przerobić na fotoobraz. Może z niego też powstać piękne i efektowne monidło na zamówienie. Wiele zależy od charakteru wnętrza, jego mieszkańców oraz samej fotografii. Najczęściej monidło powstaje ze zdjęć ślubnych i komunijnych. Wielu osobom kojarzy się z dawnymi czasami, kiedy tego typu monidła pojawiały się w wielu domach. Fotoobraz można zaś zaprojektować samodzielnie, bez większego trudu. Na stronie internetowej drukarni wystarczy jedynie przesłać plik graficzny i wybrać jego specyfikację. Taki obraz powstaje znacznie szybciej niż monidło. Warto pomyśleć o zastosowaniu efektu, który odmieni nieco fotografię i sprawi, że będzie wyglądała jak obraz.

Gadżety ze zdjęciami

Sporym zainteresowaniem cieszą się również dodatki, takie jak kubki ze zdjęciami, poszewki na poduszki, fototapety, torby materiałowe na zakupy. Istnieje możliwość nadruku na różnego rodzaju materiałach i to od klienta zależy, na jaką formę się zdecyduje. Można rozważyć również zamówienie spersonalizowanego kalendarza, w którym znajdą się ładne zdjęcia rodzinne z całego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *