Czym jest słynne wino horeca?

Wiele przyjęć okolicznościowych odbywa się zazwyczaj w specjalnie dostosowanych do takich przyjęć lokalach typu restauracja, bar czy klub, lecz zdarza się, że organizatorzy chcąc zaskoczyć zaproszonych gości aranżują na przyjęcie ogród lub inny tego typu plener.

Przyjęcia plenerowe z mobilnym barem

Przyjęcia ogrodowe wymagają wielu przygotowań zaczynając od przystosowania otoczenia do wymaganych potrzeb, poprzez odpowiednie dekoracje, po zaopatrzenie bufetu w potrawy przewidziane w menu.
Imprezy plenerowe można zrobić z okazji wesela, chrztu, komunii świętej czy też ważnego wydarzenia innego typu, lecz każda z tych uroczystości wymaga dopracowania wszystkich szczegółów. Udane przyjęcie z pewnością na długo pozostanie we wspomnieniach zaproszonych osób.

wino horeca mobilny bar na wesele

Jedną z atrakcji może być mobilny bar, który zaoferuje zgromadzonym gościom szeroki asortyment napojów zimnych i gorących. Do tego typu barów można zaliczyć wino horeca – https://culaccino.pl/horeca/, który dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się w większości sal restauracyjnych lub będzie oryginalną atrakcją przyjęcia plenerowego.
wino horeca to pojazd oddający klimat Włoch z lat siedemdziesiątych – niewielki samochodzik, przerobiony na bar, z nalewakami, przewożący na swoim pokładzie dobrze schłodzone wino, piwo oraz inne napoje. Mobilny bar obsługują wykwalifikowani barmani, którzy obsługują urządzenia oraz przyjmują zamówienia na drinki.

Mobilny bar znakomicie nadaje się jako tło do zdjęć pamiątkowych – oryginalny samochodzik z pewnością wzbudzi uśmiech na twarzy osób pozujących.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *