Blanka Lipińska

Poczytne polskie autorki

Patrząc na polski rynek literacki możemy powiedzieć, że mamy kilka takich osób, które chociażby nie wiadomo co się działo, zawsze będą cieszyć się wielkim uznaniem wśród czytelników. Chociaż nie można powiedzieć, że debiutanci nie mają już nic do powiedzenia. Polscy czytelnicy z nowymi nazwiskami zapoznają się równie chętnie. Wróćmy do tych bardziej znanych osób. Do takich nazwisk, które albo szokują, albo zapewniają niesamowite emocje i dobre zagadki do rozwiązania. Wśród takich osób jest Katarzyna Bonda i Blanka Lipińska ze strony www.taniaksiazka.pl.

Katarzyna Bonda

Jedna z najlepszych autorek polskich kryminałów. Mówi się, że tylko sam Remigiusz Mróz jest w stanie jej dorównać. Nie lada ciekawostką jest to, że autorka przez pewien czas była nawet w związku ze swoim konkurentem, ale im nie wyszło. Wróćmy jednak do jej twórczości, która związana jest z gatunkiem kryminalno – sensacyjnym. Na swoim koncie ma serię dotyczącą Huberta Meyera – policyjnego profilera, który musi uporać się z najróżniejszymi zagadkami. To książka odnosząca się do tego bohatera zapewniła jej niesamowitą sławę i popularność. Kolejną, znaną serią Bondy jest ta, która opowiada o Saszy Załuskiej. Kolejna profilerka, która musi uporać się z różnymi żywiołami, jakie są jej koszmarem. Cztery książki są na tyle popularne, że doczekały się nawet swojego własnego serialu telewizyjnego. Oprócz tego, autorka ma na swoim koncie dwie książki dokumentalne, które zostały napisane wespół z prawdziwym, policyjnym profilerem.

Blanka Lipińska

Czy jest ktoś, kto jeszcze nie zna tak gorącego i cenionego nazwiska w polskim show-biznesie? W szczególności, jeżeli weźmie się pod uwagę kilka ostatnich lat? Jeżeli ktoś odpowie, że nie wie o kogo chodzi, to musi być totalnym ignorantem. Nawet osoby, które są na nie z polską erotyką doskonale zdają sobie sprawę z kim mają do czynienia. Blanka Lipińska to najlepsza autorka polskich erotyków. To ona odpowiada za trylogię “365 dni”. Dokładnie w skład tej serii wchodzą książki “365 dni”, “Ten dzień” i “Kolejne 365 dni”. Trzy książki, które wstrząsnęły (dosłownie mówiąc) polską literaturą. Jeszcze nikt nie odważył się mówić w polskich książkach tak odważnie o seksie. Aż tu nagle pojawiła się ona, która nigdy wcześniej nie miała związku z pisaniem książek. Czy to dobrze, że Lipińska odważyła się na tak odważny krok? Jak najbardziej. Polscy czytelnicy potrzebowali takiego “szoku” erotycznego. Pozostaje mieć nadzieję, że Lipińska napisze jeszcze kiedyś równie dobre książki.